podlahové krytiny

Provoz prodejen - informace (aktualizováno)Na základě trvajícího nouzového stavu, vyhlášeného vládou ČR dne 27. 12. 2020, je maloobchodní prodej v Liberci, Valašském Meziříčí a Nepomuku pro veřejnost dočasně uzavřen. Omezení budeme dodržovat dle vládních opatření. O znovuotevření Vás budeme informovat.

Vydávání zboží, které jste si vybrali na našich stránkách nebo na základě vzorníků, probíhá po předchozí domluvě na všech skladech - výdej zboží: od 10:00 do 14:00 hodin.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit v kontaktním formuláři u všech našich produktů nebo zde, který Vaše podněty a dotazy sbírá nepřetržitě: 24/7. Běžná lhůta odezvy je cca do 24 hod. v pracovní dny. Pokud budete potřebovat poradit telefonicky, pak se prosím obraťte na konkrétní sklad nejblíže Vašemu bydlišti v čase 8:00 - 15:30 hodin.

Děkujeme za Vaši přízeň.

 

Detailní informace:

Liberecká prodejna na Pobočné ulici je pro veřejnost dočasně uzavřena. Dle informací níže lze využít výdej zboží LB skladu.
Sklad Nepomuk je otevřen v omezeném režimu (pouze velkoobchodní prodej na registraci a výdej zboží).
Sklady Liberec a Valašské Meziříčí jsou otevřeny v omezeném režimu (pouze velkoobchodní prodej na registraci a výdej zboží).

Souhrn:

 

Načíst