podlahové krytiny

Homogenní PVC Polis a Fortis nyní nově s ochranou Silver Knight!

Zásadní vylepšení profesionálních homogenních vinylů Polis a Fortis je na světě. Představujeme Vám tuto jedinečnou a patentovanou technologii na poli antibakteriální ochrany.
Tato zcela revoluční technologie se jmenuje SILVER KNIGHT iGUARD a je založena na tisíce let známém funkčním principu dezinfekce stříbrem.

Jak to funguje?
Na povrch PVC se v poslední fázi výroby přidává speciální mikrovrstva schopná aktivně ničit viry, plísně i bakterie po celou dobu užívání. Výsledkem je jedinečná dvojitá obranná linie (viz také obrázek pod článkem):

  1. linie obrany: NanoSilver - bakterie jsou zničeny bez použití chemikálií. Dezinfekční vlastnosti stříbra jsou známé už více než 3000 let. Stříbro ničí nebo deaktivuje mikroby, jako jsou bakterie, houby či viry. Tento efekt stříbra je výsledkem velmi pomalé difúze iontů stříbra.
  2. linie obrany: NanoTiO2 - pomáhá rozkládat bakterie. Oxid titaničitý je katalyzátor, který funguje podobně jako fotosyntéza chlorofylu, což pomáhá přeměňovat škodlivé látky na neškodné snadno odstranitelné sloučeniny chemickým oxidačním procesem

Proto takto opatřenou podlahu je vhodné umístit do veřejných prostor, zdravotnických i vzdělávacích zařízení, na speciální uzavřená infekční oddělení v nemocnicích a nebo prostě všude tam, kde si chceme být jisti, že se bakterie nebo viry nejen nešíří, ale jsou aktivně ničeny! Přečtěte si o tom více a shlédněte laboratorní test >>
Kliknutím na tlačítko přejdete na kompletní nabídku podlah s povrchem Silver Knight:


Načíst

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.