podlahové krytiny

Pozor, naposledy prodlužujeme AKCI! - prémiové PVC TEX 380 s prémiovou údržbou

Podlaha se zesíleným filcovým podkladem TEX 380 a dalšími super vlastnostmi si zaslouží také hodnotnou a léty prověřenou udržovací chemii, která neškodí životnímu prostředí. Proto jsme pro všechny, kteří přemýšlejí nejen nad objemem svých peněženek, ale také nad kvalitou, připravili AKCI "Prémiové PVC s prémiovou údržbou!"

Při nákupu jakéhokoliv dezénu podlahy TEX 380 nad 25 m2 Vám náleží PU čistič od výrobce prémiové podlahové chemie Dr. Schutz za pouhou 1 Kč.

Akce platí již pouze do 22. 12. 2023 a vztahuje se na veškeré objednávky nad 25 m2.

Kdybyste se chtěli zeptat, co umí TEX 380 - zde máte odpověď:

  Pokud hledáte zaručenou kvalitu a líbivý design dřeva, pak Vás určitě mile překvapí naše vinylová podlaha se zesíleným filcovým podkladem s názvem TEX 380 s devíti rozmanitými dezény dřeva.
 Kolekci tvoří jemnější odstíny ve světlejších tónech a kontrast doplňují i dva sytější a jednoznačnější embosované povrchy. TEX 380 kromě nesporné kvality sází na zesílený filc, který utlumí kročejový hluk až o 20 dB a také nenechá Vaše nohy v chladnějších měsících zmrznout.
 Ať už si vyberete imitaci velkoformátové prkenné podlahy, nebo formát užších prken či herringbone (rybí kost), může Vás těšit snadnější možnost údržby díky povrchové úpravě PUR, která zároveň dodává podlaze na odolnosti vůči oděru. Podlaha odolá i kolečkové židli (typ kol. W) a je možné ji umístit na teplovodní podlahové topení.

Načíst

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.