podlahové krytiny

Mega / 4289 vínová

MEGA je 100% recyklovatelná podlaha s kombinovaným podkladem opatřená povrchem TECH surface, který zajišťuje snadnou údržbu díky speciálnímu složení a má podobné vlastnosti PUR ochranné vrstvě. Kromě několika barev nabízíme i odlehčené dekory dřeva v hladké úpravě s přívlastkem WOOD. Kontaktujte nás pro více informací kontaktním formulářem pod obrázkem produktu.

Specifikace:

MEGA s celkovou tloušťkou 10,0 mm je nejsložitější vinylová sportovní podlaha v našem sortimentu. Při vývoji tohoto produktu bylo cílem vytvořit sportovní podlahu, která má vynikající tlumení nárazů a vynikající sportovní vlastnosti. Hodnota útlumu nárazů udává sílu nárazu mezi hráčem a povrchem podlahy souvztažně k poměru vrácené energie do hráče, tj. jak chrání sportovcovy klouby a chrupavky.
Vzhledem ke svým 3 vrstvám materiálu z uzavřených buněk umí ztlumit až neuvěřitelných 38% nárazu, takže podlaha Mega opravdu účinně chrání zdraví sportovců. Proto důrazně doporučujeme tento produkt pro děti a mládež; pro kontaktní sporty nebo sporty se zvýšenou hrozbou pádu, kde je třeba skutečně dokonalé ochrany.

MEGA splňuje požadavky normy EN 14904 pro sportovní podlahy (evropský standard), jehož klasifikací je elasticita 2 (P2)

Doporučené oblasti použití:
závodní sporty, multi-sportovní haly, univerzitní i školní tělocvičny, aerobní sály, jóga studia, týmové kontaktní sporty

Pro více informací využijte kontaktní formulář pod obrázkem produktu.

U produktu je uvedena doporučená MOC bez DPH. Cena je orientační a v cenových nabídkách se může lišit dle aktuální ceny výrobce.

Cena: 1 072 Kč/m2 bez DPH
Barva tmavě červená
Číslo barvy 4289
Odstín dekoru tmavý
Šíře 200 cm
Složení materiálu 100% polyvinylchlorid (PVC)
Povrch TECH surface
Celková tloušťka 10,10 mm
Protiskluz ano
Reakce na oheň Cfl-S1

Doporučené příslušenství

Načíst