podlahové krytiny

Polis / 05 Bazalt

Pozor: min. délka řezu = 5 bm a případné násobky / homogenní vinyl Polis - super PVC podlaha v roli pro komerční užití a s ochranou Silver Knight iGuard

Šíře 2 m 439,00 Kč /m2 bez DPH

Máte zájem o tento produkt?

Více o nákupu se dozvíte v sekci Více o nákupu


Popis produktu

Polis je 2 mm silný antibakteriální homogenní vinyl ve vícebarevném provedení chipsového dezénu. Vzhledem ke svému složení je zařazen do nejvyšší skupiny oděruvzdornosti T, a proto se doporučuje používat v místnostech s velmi četným provozem. Povrch tvoří unikátní SILVER KNIGHT iGuard, který nedovolí šíření bakteriím a virům všech typů (více níže) a usnadňuje čištění bez potřeby vosku. Polis se řadí mezi téměř bezúdržbové PVC po celou dobu životnosti. Nízké náklady na úklid a údržbu zároveň prospívají životnímu prostředí stejně jako fakt, že se PVC Polis vyrábí bezftalátovou technologií a je 100% recyklovatelné.

Podlaha má unikátní patentovaný samo-dezinfekční povrch Silver Knight, čehož dosahuje jedinečnou dvojitou obrannou linií:

  1. linie obrany: NanoSilver - bakterie jsou zničeny bez použití chemikálií. Dezinfekční vlastnosti stříbra jsou známé už více než 3000 let. Stříbro ničí nebo deaktivuje mikroby, jako jsou bakterie, houby či viry. Tento efekt stříbra je výsledkem velmi pomalé difúze iontů stříbra.
  2. linie obrany: NanoTiO2 - pomáhá rozkládat bakterie. Oxid titaničitý je katalyzátor, který funguje podobně jako fotosyntéza chlorofylu, což pomáhá přeměňovat škodlivé látky na neškodné snadno odstranitelné sloučeniny chemickým oxidačním procesem

Více informací získáte dotazem přes kontaktní formulář.

Specifikace

Dostupnost Skladem
Barva šedá
Číslo barvy 05
Dekor chips
Odstín dekoru střední
Šíře 200 cm
Složení materiálu 100% polyvinylchlorid (PVC)
Třída zátěže 43
Povrch iGuard PUR
Celková tloušťka 2,00 mm
Nášlapná vrstva 2 mm
Protiskluz DS
Reakce na oheň Bfl-S1
Teplovodní podl. topení ano
Bezftalátová technologie ano
Homogenní materiál ano

Dokumenty ke stažení

Od 10/2022 s povrchem Silver Knight(148.18 KB) Stáhnout
Leták Polis SK + TL(276.22 KB) Stáhnout
Načíst

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.