podlahové krytiny

PVC WOOD LIKE - dokonalost v designu!

Představujeme Vám PVC Wood Like

Nádherný vinyl Wood Like dokonale řeší každý moderní byt nebo kancelář. Jedná se o špičkově zpracovanou imitaci dřevěných podlah, kterou podtrhuje extra matný povrch s viditelně přiznanou V-spárou.

Po pokládce tedy podlaha vypadá, jakoby byla tvořena skutečnými dřevěnými lamelami.

Jak to je s barvami?

Pokud se detailně zaměříme na dekory, můžeme vidět škálu klasických rustikálních stylů ve světlých, středních i tmavých odstínech. To značí, že z kolekce Wood Like si vybere snad skoro každý.

Pro rok 2018 přicházíme se třemi novými dekory, které jistě upoutají stejně dokonalým zpracováním, takže náš výběr rozšiřujeme z původních osmi barev na jedenáct.

Co je dobré vědět před zakoupením?

Nejpřímějším ukazatelem kvality vinylu Wood Like jsou určitě jeho parametry. Pojďme se na ně společně podívat.

Velkými přednostmi tohoto výrobku jsou zvýšený kročejový útlum 18 dB (jedná se o akustické PVC), nadstandardně zpracovaný povrch s nášlapnou vrstvou 0,35 mm a vč. ochranného PUR laku, díky němuž se dá tato podlaha snadno udržovat a také po dlouhou dobu skvěle vypadá.

Toto PVC disponuje třídou zátěže 32, což znamená vhodnost použití do frekventovaných bytových i kancelářských prostor vč. dobré odolnosti vůči kolečkovým židlím nebo křeslům. Podlaha ani po setření není kluzká, neboť její povrch je otestován a schválen až na třídu protiskluzu R10. Krytina se vyrábí ve 4 m rolích a o celkové tloušťce 2,6 mm. Wood Like můžete zvolit i v případě, že Vaše prostory vytápíte teplovodním podlahovým topením.

Co říci závěrem?

PVC Wood Like se vyrábí s důrazem na kvalitu a design. Na první pohled Vás upoutá nejen svým zdařilým provedením, ale také příznivou neměnnou doporučenou maloobchodní cenou. Ať už Jste řemeslník nebo koncový zákazník, za volbou tohoto PVC si určitě budete pevně stát. Zde je možné vidět vzorky a více interiérových fotografií.

Načíst

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.