podlahové krytiny

O nás

Firma SPOLTEX spol. s r.o. vznikla v roce 1991 a úspěšně rozvíjí svou velkoobchodní činnost s podlahovými krytinami. Na začátku rozvoje jsme se orientovali převážně na české a slovenské výrobce podlahových krytin. Po rozdělení Československa v roce 1993 založil SPOLTEX dceřinou společnost na Slovensku. Po útlumu výroby koberců v ČR jsme rozšířili činnost o přímý dovoz od významných zahraničních výrobců podlahovin a originálního příslušenství. V současné době nabízí SPOLTEX atraktivní kolekce koberců, PVC a plovoucích podlah, jak pro potřeby bytového, tak komerčního sektoru. Informace o našich úspěšných produktech získáte v nabídce sortiment.

Nabízíme poradenskou činnost při výběru podlahovin pro připravované projekty a stavby. Ve spolupráci s renomovanými výrobci garantujeme dodržení technologických postupů od přípravy podkladu, přes odbornou pokládku až po finální údržbu nové podlahy.

V roce 2002 jsme se rozhodli využít dlouholeté zkušenosti v oblasti podlahových krytin a rozšířili jsme naše aktivity o vlastní realizační středisko, které zajišťuje veškeré služby spojené s profesionální pokládkou podlahových krytin. Přehled námi realizovaných staveb najdete zde 

V případě zájmu o kompletní nabídku našich materiálů kontaktujte naše velkoobchodní sklady v požadovaném regionu. velkoobchodní sklady (Liberec, Nepomuk u Plzně, Valašské Meziříčí) poskytují naším zákazníkům komplexní servis včetně rozvozu zboží po celé ČR. Mezi naše zákazníky patří zejména prodejci podlahových krytin, podlahářské a stavební firmy.

Reprezentativní průřez bytovou a objektovou kolekcí nabízejí také naše maloobchodní prodejny (Liberec, Nepomuk u Plzně, Valašské Meziříčí).

Hlavní prioritou společnosti je 100% servis a spokojenost našich partnerů.

Načíst

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.