podlahové krytiny

SYSTÉMOVÁ ŘEŠENÍ: ÚPRAVA PODKLADU

Vezmeme to pěkně popořádku. Podlaha se skládá z několika vrstev. Základní podklad tvoří většinou betonový nebo anhydritový potěr, OSB nebo sádrokartonové desky i stará dlažba nebo dřevo.

Než položíme podlahovou krytinu, měli bychom se držet těchto hlavních zásad. Podklad by měl být suchý, pevný, čistý a rovný. Abychom takového podkladu docílili, budeme potřebovat zvolit správný postup úprav a také

bychom měli použít vhodné materiály. Produkty obsažené v systémových řešeních značek BRALEP a CERESIT zajistí, že vaše podlaha bude rovná a udrží si dlouho požadovanou kvalitu i vzhled. Odborníci i samotní výrobci doporučují zvolit produkty jednoho výrobce pro více kroků. Vybrali jsme pro Vás:

Po úspěšně zvládnuté přípravě podkladu je třeba podlahovou krytinu správně položit. Podlahy se celoplošně lepí, fixují nebo pokládají plovoucím i samoležicím způsobem. Při pokládce přijdou na řadu přechodové lišty, dokončovací soklové lišty vč. nezbytných prvků apod. Před pokládkou našich podlahovin vždy doporučujeme obrátit se na odborníky.

Systémové řešení "čteme" od spodu.

Načíst

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.