podlahové krytiny

MULTI DEKOR - cool interiér

MULTI DEKOR - cool interiér

je označení dekoru, při jehož návrhu se designéři inspirovali aktuálními trendy s důrazem na originální řešení moderního interiéru.

Jedná se o symbiózu lidské invence a moderní technologie, kde se naplňuje snaha co nejvěrněji zachytit vzhled přírodních materiálů v kombinaci s unikátním výsledným efektem. Vedle konzervativních dekorů se tento nový trend v designu podlahovin stává

Jak to vypadá?

stále více populárním a žádanějším. MULTI DEKORy jsou určeny pro ty z Vás, kteří preferují originální a nápaditá řešení. Pro ty, kteří vedle kvality a praktičnosti ocení také originální design interiéru.

Například u podlah dodávaných v lamelách (LVT, laminátové podlahy, vinylové podlahy apod.) může být viditelný rozdíl v odstínu dvou i více lamel ze stejného balení.

Důležité doporučení:
U takto označených podlah doporučujeme před pokládkou vždy rozbalit více balení a lamely náhodně promíchat, aby byla v plné míře využita přednost těchto dekorů (viz designové fotografie od výrobce). Pokud tento jednoduchý postup dodržíte, budete se moci těšit z neotřelé podlahy, která se jistě stane dominantou vašeho interiéru. Vyzkoušejte si WOW! efekt na vlastní kůži!

Načíst