podlahové krytiny

MULTI DEKOR - cool interiér

MULTI DEKOR - cool interiér

je označení dekoru, při jehož návrhu se designéři inspirovali aktuálními trendy s důrazem na originální řešení moderního interiéru.

Jedná se o symbiózu lidské invence a moderní technologie, kde se naplňuje snaha co nejvěrněji zachytit vzhled přírodních materiálů v kombinaci s unikátním výsledným efektem. Vedle konzervativních dekorů se tento nový trend v designu podlahovin stává

Jak to vypadá?

stále více populárním a žádanějším. MULTI DEKORy jsou určeny pro ty z Vás, kteří preferují originální a nápaditá řešení. Pro ty, kteří vedle kvality a praktičnosti ocení také originální design interiéru.

Například u podlah dodávaných v lamelách (LVT, laminátové podlahy, vinylové podlahy apod.) může být viditelný rozdíl v odstínu dvou i více lamel ze stejného balení.

Důležité doporučení:
U takto označených podlah doporučujeme před pokládkou vždy rozbalit více balení a lamely náhodně promíchat, aby byla v plné míře využita přednost těchto dekorů (viz designové fotografie od výrobce). Pokud tento jednoduchý postup dodržíte, budete se moci těšit z neotřelé podlahy, která se jistě stane dominantou vašeho interiéru. Vyzkoušejte si WOW! efekt na vlastní kůži!

Načíst

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.