podlahové krytiny

Spoltex v Cechu podlahářů ČR

S účinností od 5. 1. 2018 se společnost SPOLTEX spol. s r.o. stala členem Cechu podlahářů ČR. Víme dobře, že to je odměna za dobře vedenou práci a kvalitu služeb. Toto členství je pro nás však nadále závazné a my se budeme snažit beze zbytku naplňovat všechny oblasti vedoucí k důvěře našich partnerů z řad prodejců, maloobchodů, podlahářů i odborníků v rámci České a Slovenské republiky.

Cech podlahářů ČRKliknutím na obrázek se dostanete na stránky CPČR, kde jsme již začátkem roku 2018 uveřejnili článek o produktu Tajima Classic Ambiente. Jsme právem hrdi, že článek byl zveřejněn na základě našich podkladů bez úprav a uvědomujeme si hodnoty plynoucí z našeho členství. Naše partnerství se vyvíjí napříč trhem podlahových materiálů, avšak vítáme i nové partnery s otevřenou náručí.

Na našich stránkách naleznete široký podlahový sortiment s celou řadou možností použití vč. vysvětlení, odborných parametrických hodnot přidávaných na základě technických listů výrobků. Ti z Vás, kteří s námi spolupracují na denní bázi, již vědí, že k žádnému z materiálů není problém od nás získat technické listy, prohlášení o shodě i o vlastnostech, návody k pokládce a údržbě a pod..

Pokud máte chuť podívat se na náš sortiment, není nic snazšího, než zvolit v horním menu našich stránek sekci "sortiment" a pokračovat do oblasti, která Vás zajímá. U všech produktů je pro všechny zájemce i tazatele připraven jednoduchý kontaktní formulář, kterým je možno se nás dotázat na veškeré aspekty ohledně konkrétního produktu.

Naše služby mají hodnotu, náš stále aktualizovaný sortiment má kvalitu a náš rozšiřující se školený obchodní tým se o Vás postará v rámci osobního přístupu se vší zdvořilostí a péčí.

Ať už jste zákazník lajk nebo profesionál, stavitel či podlahář nebo obchodník, neváhejte nás v případě zájmu kontaktovat.

Děkujeme za pozornost, Váš SPOLTEX.

Načíst

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.