podlahové krytiny

Dřevěné podlahové systémy

Zvažujete-li sportovní povrch, který bude plnit vysoký nebo dokonce nejvyšší standard v míře bezpečnosti, rozhodně neprohloupíte. Máme v nabídce jednodušší SmartFit a také nejvyšší řadu Elite, ke které dokládáme potřebné certifikace (FIBA, IHF či BWF). Pojďme se na tyto dřevěné podlahové systémy podívat do detailu:


Jednoduchý sportovní podlahový systém Smart-Fit

Popis:
jedná se o dřevěné lamely na zjednodušeném systému odpružení pro tělocvičny, fitness studia, taneční sály či školní sportoviště. Díky integrované podložce tlumí nárazy při kolektivních sportech především na rekreační úrovni. 5G click systémem umožňuje rychlou pokládku a relativně nízké náklady na instalaci.

Doporučení:
Před instalací v každém případě doporučujeme použít podložku proti vlhkosti, která vytvoří parozábranu mezi sportovním podlahovým systémem a podkladovým (např. betonovým) povrchem. Tato podložka chrání vaší podlahu i celý její systém před zbytkovou i opakovanou vlhkostí podkladu.


Sportovní podlahový systém JumpAir Elite s certifikací

Popis:
Systém JumpAir Elite se skládá z membrány odolné proti vlhkosti, podložky tlumící nárazy a horní vrstvy, která je vlastní sportovní parketou.
Tento systém je ideálním řešením pro školní tělocvičny, stejně tak je vhodný pro pořádání školních i profesionálních závodů a tréninků - a to na středně pokročilé úrovni.

Použití:
basketbal, házená, volejbal, futsal, gymnastika.

Certifikace:
Tato podlaha disponuje certifikátem FIBA.


Sportovní podlahový systém SpringAir Elite s certifikacemi

Popis:
Systém SpringAir Elite je určený pro použití ve víceúčelových sportovních halách. Je vhodný zejména pro soutěže v kolektivních míčových sportech (jako je basketbal, házená, volejbal, futsal atd.). 

Díky vynikající podložce tlumící nárazy systém účinně chrání klouby sportovců a poskytuje dokonalé zázemí pro vynikající sportovní výkon na profesionální úrovni.

Certifikace:
Tato podlaha disponuje certifikáty FIBA a IHF.


Sportovní podlahový systém StrongAir Elite s certifikacemi

Popis:
Systém StrongAir Elite je určený speciálně pro náročné aplikace ve víceúčelových sportovních halách - tedy pro sporty, kde je zvýšené riziko zranění při dopadu nebo pokud prostě pro sportovce chceme to nejlepší.

Podlahu tvoří horní část je 3-vrstvá dřevěná lamela se stabilní střední vrstvou a otěruvzdorným sportovním lakem o tloušťce 22 mm. Díky vynikající podložce tlumící nárazy systém účinně chrání klouby sportovců a poskytuje dokonalé zázemí pro vynikající sportovní výkony na nejvyšší profesionální úrovni.

Certifikace:
Tato podlaha disponuje certifikáty FIBA a IHF.

Načíst

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.