podlahové krytiny

LVT Plank IT a koberce Leon, Tagil a Marioka? Skvělá volba!

Věděli jste, že ideální šíře bytového koberce je 350 cm?
A víte, že my takový koberec máme?
Nebo máte raději tvrdý stíratelný povrch?

Na všechna Vaše "ANO" máme odpověď.

Pokud si chcete pořídit spolehlivou krytinu v ideální řezné šíři 350 cm, tak si můžete vybrat koberec Marioka a studená zima může začít!
Marioka není jen designově povedený koberec solidní kvality za dobrou cenu. Hlavně se, podobně jako Tagil nebo Leon, vyrábí se zesíleným podkladovým filcem, což zajistí komfortní nášlap a také skvělé izolační vlastnosti. Všechny novinky i stálice našeho bytového sortimentu naleznete v sekci "Bytové koberce" , kde si vybere opravdu každý. Ceny u produktů jsou pouze informativní doporučené maloobchodní ceny, ale náš bytový sortiment odebírá spoustu maloobchodů. Pošlete si dotaz a my Vám doporučíme toho nejbližšího a nejlepšího obchodního partnera většinou i se skvělým podlahovým servisem!

Nebo máte raději tvrdý stíratelný povrch? Pak jedině Plank IT!

Tyto vinylové dílce jsou inspirovány přírodou. Vyrábí se za použití bezftalátové technologie a nabízí tak nový rozměr podlahového řešení pro náročné a ekologicky aktivní uživatele. Nyní si navíc můžete vybrat ze 14 barevně odlišných exkluzivních odstínů, které splňují i velmi náročné požadavky pro komerční použití. Ceny u výrobku jsou doporučené maloobchodní ceny BEZ DPH. Vyplněním kontaktního formuláře Vám doporučíme Vám nejbližší obchod nebo podlahové centrum, popřípadě můžete navštívit naše podnikové maloprodejny v Liberci, v Plzni, v Praze, ve Valašském Meziříčí nebo v Nepomuku.

Přejeme Vám pohodový nákup!

Načíst

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.