Ego / 98 antracit
Ego - luxusní koberec s osobitým povrchem
Popis produktu
Ego - poví Vám to na přímo, že právě tento koberec ho podpoří. Luxusní saxon z 100% PA Imprel FINESSE vlákna vnese do Vašeho života nový impuls. Designový koberec EGO je tu pro Vás v několika osobitých pastelových odstínech. Nejen, že si uděláte radost, ale určitě také oceníte, že koberec se výborně udržuje a po dlouhou dobu si díky pastelovým uni-barvám s UV ochranou zachová skvělý vzhled.
Kromě výše uvedených předností se dá koberec Ego použít na teplovodní podlahové topení, díky své nízké emisní třídě A+ je vhodný pro alergiky, což výrobce deklaruje certifikací v technickém listu.
Pro více informací využijte kontaktní formulář.
Specifikace
| Dostupnost | Na objednávku |
| Barva | antracit |
| Číslo barvy | 98 |
| Šíře / rozměr (cm) | 400 cm |
| Složení materiálu | 100% polyamid / Soft Touch |
| Podklad | combiback |
| Druh vlasu | velur/saxon (všívaný) |
| Třída zátěže | 31 |
| Výška vlasu | cca 5,0 mm |
| Celková výška | 7,0 mm |
| Hmotnost vlasu | 1.100 g/m² |
| Reakce na oheň | Cfl-S1 |
| Teplovodní podl. topení | ano |
| Třída luxusu | LC 4 |