podlahové krytiny

Naše LVT Tajima Classic Ambiente je prvotřídní produkt z oblasti vinylových dílců na českém a slovenském trhu, který je distribuován přes naše odběratele.


Proč zvolit luxusní vinylové podlahy Tajima Classic Ambiente?


  Přinášíme Vám ukázky toho nejzajímavějšího, co se s tímto výrobkem dá vytvořit. Pokud si necháte poradit a svěříte pokládku odborníkovi, těžko budete hledat lepší materiál. Proč je podle nás Tajima Classic Ambiente více než jen vinyl? Už na obrázcích u tohoto článku můžete vidět, že dílce nemusí jen volně ležet na rovině, ale dají se také různě ohýbat, barevně kombinovat.
  Jako důležitou a prvořadou bereme skutečnost, že povrch vytvořený těmito dílci je za předpokladu pokládky profesionálním způsobem prakticky nezničitelný, což špičkový japonský výrobce deklaruje třídou zátěže 42.
  Už při bližším očním kontaktu s lamelami Tajimy Vás zaujme provedení dotažené do nejmenších detailů. 

Dezény navrhují lidé, kteří uctívají tradici starých řemesel a jsou spjatí s přírodou. Povrch Vaší podlahy tak získá velmi dokonalou strukturu, pevnost a téměř nadpřirozenou eleganci, kterou lze dosáhnout snad jen pravým dřevem.
  Pokud se na Tajimu podíváme z praktického hlediska, slabiny zde rovněž nenacházíme. Podlaha je opatřena nášlapnou vrstvou o síle 0,55 mm a na povrchu PUR ochranou, díky čemuž se skvěle udržuje. Provedení dílců zaručuje možnost výměny poškozených částí podlahy, což může nastat například nehodou, kde pak v jejím důsledku zůstane nevratné mechanické poškození.
  Ohledně bezpečnosti jsou LVT Tajima (ostatně jako všechny námi dodávané výrobky) schváleným výrobkem,

mají veškeré technické a bezpečnostní náležitosti vyžadované evropskými normami, splňují i poměrně náročné požadavky komerčního užití v objektech a provozech se zvýšenou zátěží. Povrch podlahy dosahuje protiskluzu R10 a pyšní se třídou hořlavosti Bfl-S1.
  Máte-li tedy skutečně zájem o nádhernou podlahu s dlouhou životností, ve vysoké kvalitě a s bezpečným, prověřeným původem, LVT Tajima jsou tu přesně pro Vás.
  Luxusní vinylové podlahy TAJIMA nyní zakoupíte v různých provedeních, v lepené verzi jsou to kolekce Classic Ambiente a Uniq, v clicku jako součást edice CLICK ELIT RIGID pod názvem Contract Click a samoležící vinylové podlahy pod názvy Loose Lay Planks nebo Tiles a dále i puzzle Contract Lock.

 U lepených verzí je určitě zapotřebí počítat s většími náklady na pokládku, také jsou náročnější na rovnost podkladu. CLICK ELIT RIGID - celá edice ZDE >> a nebo samoležicí vinylové podlahy mají nesporné výhody, o kterých se dovíte více, když přejdete odpovídajícím tlačítkem níže na celou sekci.

Načíst