podlahové krytiny

Vinylová podlaha PLANK IT - luxus dostupný všem


  Když na českém trhu začnete shánět podlahovou krytinu, která by kromě špičkových užitných vlastností měla i skutečný šmrnc, často se stává, že musíte sáhnout do kapsy o trochu hlouběji. Nádherných podlahových krytin řádově za 800 až 1000 Kč/m2 je v českých obchodech poměrně dost. Co však zbývá, pokud nám náš napjatý rozpočet takovou podlahu zkrátka nedovolí? Zároveň však málokdo dnes oželí kvalitu a nechce si připustit nutnost měnit podlahy každé tři roky. Na řadu samozřejmě přichází možnost výprodejů.
  Co kdyby existovala možnost, jak si pořídit novou moderní podlahovou krytinu úžasného vzhledu i parametrů za méně než 540 korun/m2?
  Řešením je naše luxusní vinylová podlaha PLANK IT vyráběná v dílcích. Každý dílec věrně imituje přírodní materiály (dřevěná prkna či kamenné obklady). Po položení odborným způsobem se tak můžete těšit pohledem na dokonalý povrch, jehož technické parametry zaručí výjimečné užitné vlastnosti a dlouhou životnost.

Co vám PLANK IT přinese konkrétně:

  • třída zátěže 42 (to odpovídá možnostem podlahu zatížit i v náročných provozech)
  • celková tloušťka 2,5 mm s nášlapnou vrstvou 0,55 mm zajistí dlouhou životnost
  • dekory dřeva 2019 mají 4V mikrofázi pro ještě elegantnější vzhled
  • reakce na oheň Bfl-s1 je vysokým standardem požární bezpečnosti
  • třída protiskluzu R10 zajistí bezpečné užití podlahy i v mírně vlhkém režimu
  • hodí se na teplovodní podlahové topení
  • na podlaze je možné používat vhodný kolečkový nábytek

Vzhled
  PLANK IT imituje skutečně moderně i věrně, což dokazuje reliéf podlahy – tedy gravírovaný povrch přesně dle grafiky dezénů. U dekorů dřeva se lamely od 2019

vyrábí již s 4V mikrofází (pozn.: zkosení po všech čtyřech hranách lamel), která zajistí ještě elegantnější vzhled.
  Nejen ilustrační fotografie od výrobce, ale i několik našich vlastních referenčních fotografií z pokládek PLANK ITu jasně ukazuje, že na první pohled rozdíl od přírodních materiálů zkrátka nepoznáte.
  Luxusní vinylové dílce PLANK IT u nás můžete vybírat z několika dřevěných, kamenných i jednobarevných (UNI) odstínů a provedení. Díky opravdu široké nabídce se nabízí slušná škála různých kombinací a designových možností. Zároveň je dobré podotknout, že s PLANK ITem se předpokládaná míra elegance z prostoru neztrácí ani po pokládce ve velkých provozech s těžkými regály!

…a to by mohlo stačit. Nebo že by ne?
  Řada lidí je stále přesvědčena, že imitace nenahradí přírodní materiály. Pravdou také zůstává fakt, že výroba PVC podlah nemusí být až tak šetrná k životnímu prostředí. Nebo je to složitější?


Pro moření a lakování dřeva se vyrábí spousty syntetických barev, laků, olejů. Údržba pak také bývá nákladnější a je zapotřebí dalších syntetických výrobků. Naše luxusní vinylová podlaha PLANK IT se díky použití bezftalátové technologie dá označit za ekologicky šetrnou, navíc je 100% recyklovatelná. Snadno se udržuje - jednoduše si můžete stáhnout návod na údržbu.

  PLANK IT bude vypadat skvěle prostě všude.

  Od počátku roku 2019 nově nabízíme také jednobarevné (UNI) dezény s hravým názvem "JAZZ".
PLANK IT JAZZ - jak to vypadá (leták)?
Chcete vidět-li více, následujícím odkazem se dostanete do celé sekce. Jak vypadají novinky?

Luxus dostupný všem

Shrneme-li vše závěrem, nákupem vinylových dílců PLANK IT získáte luxusně vypadající, odolnou, bezpečnou a vysoce zatížitelnou podlahu v mnoha různých dezénových i rozměrových provedeních za nejlepší cenu na trhu. 

Načíst