bytový koberec Candy / 24 multi
Bytový koberec Candy zdaleka není pouze pro děti - jeho dezén se hodí pro veselé povahy, protože přináší hravý a neokoukaný styl.
Chcete materiál fyzicky vidět?
Popis produktu
Máte pocit, že Vám příroda nadělila o kolečko víc, nebo jste prostě jenom ta veselá a usměvavá povaha, co miluje barvičky? A co takhle spousty barevných koleček třeba na podlahu? Candy je kvalitní koberec s tištěným polyamidovým vláknem na pevném a bytelném filcovém podkladu. Díky svému provedení má řadu žádoucích vlastností.
Bytový koberec Candy se hodí především do dětských, obývacích a ložních prostor Vašeho bytu - ale co my víme :-) Třeba si s Candy někdo vyzdobí i domácí kancelář nebo třeba chodbu. Tento tip koberců zůstává oblíbeným pro cenovou dostupnost a bezproblémovou údržbu.
Díky pořádnému modrému filcu koberec splňuje žádoucí tepelně izolační i akustické vlastnosti a dodává komfort při nášlapu.
Umíme jej dodat také jako kusový koberec!
Nabízíme tyto doplňkové služby:
- zúžení šíře (jak správně objednat ZDE>>)
- obšití koberce (jak správně objednat ZDE>>)
- nařezání soklů do kobercových lišt (jak správně objednat ZDE>>)
Nemáte kobercovou lištu? Objednejte ZDE>>.
Tento koberec lze rychle a snadno přilepit pomocí fixace SP FIX 750 ml.
Pro dotazy nebo více informací využijte chat nebo kontaktní formulář "zeptejte se nás".
Specifikace
| Dostupnost | Skladem |
| Barva | různobarevná |
| Číslo barvy | 24 |
| Šíře / rozměr (cm) | 400 cm |
| Složení materiálu | 100% polyamid / nylon |
| Podklad | filc+ (může být modrý/béžový) |
| Druh vlasu | tisk |
| Třída zátěže | 22 |
| Výška vlasu | cca 3,0 mm |
| Celková výška | 6,0 mm |
| Hmotnost vlasu | 280 g/m² |
| Celková hmotnost | 1.330 g/m² |
| Pro děti | Ano |