podlahové krytiny

Elite / 3338 oranžová

Sportovní podlaha Elite je stoprocentně recyklovatelná kvalitní podlaha se zdvojeným podkladem opatřená povrchem TECH surface, který zajišťuje snadnou údržbu díky speciálnímu složení a má podobné vlastnosti PUR ochranné vrstvě. Tato podlaha napomáhá bezpečnějšímu sportování, protože je velmi dobře odpružená a díky tloušťce 6 mm také skutečně odolává i náročnějšímu zacházení. Kromě několika barev nabízíme i odlehčené dekory dřeva v hladké úpravě.

Vzhledem ke své konstrukci a obecné kombinované pěnové podložce velmi účinně chrání klouby a chrupavky atletů během
sportovních tréninků, her nebo soutěží. Patentovaná TECH Surface vrchní vrstva zajišťuje odolnost a snadnou údržbu podlahové krytiny.
Spolu s vynikající funkčností má také optimální protiskluzové vlastnosti, které pomáhají předcházet nehodám způsobeným buď příliš nízkým, nebo příliš vysokým koeficientem tření.
Elite je elastická sportovní podlaha plně kompatibilní s požadavky EN 14904, kterou vyžadují evropské sportovní standardy.

Doporučené oblasti použití:
Závodní sportovní i multi-sportovní haly, univerzitní tělocvičny, školní tělocvičny, aerobní sály, ateliéry jógy, okrajové dráhy haly, řešení pro týmové míčové sporty, gymnastické haly, krytá hokejová (florbalová) hřiště

Pro více informací využijte kontaktní formulář pod obrázkem produktu.

U produktu je uvedena doporučená MOC bez DPH. Cena je orientační a v cenových nabídkách se může lišit dle aktuální ceny výrobce.

Cena: 738 Kč/m2 bez DPH
Barva oranžová
Číslo barvy 3338
Odstín dekoru střední
Šíře 200 cm
Složení materiálu 100% polyvinylchlorid (PVC)
Povrch TECH surface
Celková tloušťka 6,00 mm
Protiskluz ano
Reakce na oheň Cfl-S1

Doporučené příslušenství

Načíst