PVC podlaha - Noblesse / 062 Legacy Oak lt. natural
Objednat lze - šíře 3m: 1,6/2,15/3,0/3,3/3,6/3,7/4,35 bm; šíře 4m: 2,4/2,8/2,9/3,4/4,2 bm - krátké role! Původní cena š. 3bm: 461 Kč/m2; š. 4bm: 437,-/m2 vč. DPH
Popis produktu
Produkt je v doprodeji - dostupnost je potřeba si ověřit.
Nádherný vinyl v metráži s příznačným názvem Noblesse dokonale řeší každý moderní byt nebo i kancelář. Tato podlaha se pyšní špičkově zpracovanou imitaci dřevěných podlah a jeho gravír výborně kreslí dřevěnou strukturu. PVC Noblesse se vyrábí za použití bezftalátové technologie, která je šetrnější k životnímu prostředí, a proto díky koupi snížíte svou uhlíkovou stopu. Povrch podlahy Noblesse je opatřen ochrannou vrstvou PUR Superguard, a proto se výborně udržuje a po dlouhou dobu bude také skvěle vypadat.
Nabízíme tyto doplňkové služby:
- zúžení šíře
Pro dotazy nebo více informací využijte chat nebo kontaktní formulář "zeptejte se nás".
Specifikace
| Dostupnost | Skladem |
| Barva | hnědá |
| Číslo barvy | 62 |
| Dekor | dřevo |
| Originalni název dekoru | legacy oak |
| Odstín dekoru | střední |
| Šíře / rozměr (cm) | 300 cm, 400 cm |
| Povrchová úprava | PUR |
| Složení materiálu | 100% polyvinylchlorid (PVC) |
| Podklad | vinyl (PVC) |
| Třída zátěže | 32 , 41 |
| Celková tloušťka | 2,40 mm |
| Nášlapná vrstva | 0.35 mm |
| Protiskluz | R10 |
| Gravírování | ano |
| Reakce na oheň | Cfl-S1 |
| Vhodnost pod kol. židli | ano |
| Teplovodní podl. topení | ano |
| Bezftalátová technologie | ano |
| Homogenní materiál | ne |
| Doporučený s-profil | c4 |