podlahové krytiny

TAJIMA DENIM SL - TUTO SÁZKU NEPROHRAJETE

   Na trhu s vinylovými podlahami se v současné době dá nalézt mnoho různých provedení, stylů i barev. Existují samozřejmě pravidla, jak se v tom nepřeberném množství kolekcí neztratit a zároveň si vybrat přesně to, co potřebujeme a chceme.
   Dokážeme-li identifikovat naše základní potřeby, většina prodejců, bytových architektů či podlahových studií dokáže hravě reagovat a naplnit tak i vysoká očekávání, přání a tužby. 

   Jenže, co když chceme zajít ještě trochu dál? Co nás dokáže vyvést z toho nepřeberného množství nabídek, názvů, stylů a vzorů?
   SPOLTEX Vám přináší jednoznačnou odpověď.
Samoležicí vinylové dílce TAJIMA DENIM SL prostě není pouze obyčejná vinylová podlaha. Je to styl, vkus, přesnost, vtip, lákadlo, skvělý příběh, pocit, kouzlo, sex-appeal. A jak se vypráví ten příběh? V tom Vám poradí videa uvedená pod článkem. Precizní japonská kvalita

si tentokrát podává ruku s riflovým příběhem, s džínovou láskou a s nadčasovým fenoménem DENIM.
   Můžete se ponořit do tohoto jedinečného konceptu podlahy, která s Vámi stárne, ale nešediví. Můžete se zamilovat stejně, jako my, když jsme čtvercové vinylové lamely poprvé vzali do ruky a položili je vedle sebe na zem. Vůně novoty i nostalgie, precizní přesnost, dokonalé zpracování, silný příběh.
   We love DENIM floor.


Podívejte se na tato videa!


Video: Výrobní proces Tajima DENIM

Krásné video: Tanečnice ukazuje proces stárnutí...

Video: Jak se pokládají samoležicí podlahy?


   Zejména video s tanečnicí na prostředním odkazu dokresluje pocit výjimečnosti, radosti a vypráví o setkání s legendou na pozadí zcela reálné situace.
   Pokud bychom tedy chtěli vsadit a tím zabodovat ve hře o prestiž, originalitu a zároveň prvotřídní kvalitu, sáhneme pro Tajima DENIM SL. A jak byste vsadili Vy?
   Dejte nám vědět třeba na FaceBooku, jak se Vám to líbí!

Rifle FOREVER!
Načíst

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.