podlahové krytiny

TAJIMA DENIM SL - TUTO SÁZKU NEPROHRAJETE

   Na trhu s vinylovými podlahami se v současné době dá nalézt mnoho různých provedení, stylů i barev. Existují samozřejmě pravidla, jak se v tom nepřeberném množství kolekcí neztratit a zároveň si vybrat přesně to, co potřebujeme a chceme.
   Dokážeme-li identifikovat naše základní potřeby, většina prodejců, bytových architektů či podlahových studií dokáže hravě reagovat a naplnit tak i vysoká očekávání, přání a tužby. 

   Jenže, co když chceme zajít ještě trochu dál? Co nás dokáže vyvést z toho nepřeberného množství nabídek, názvů, stylů a vzorů?
   SPOLTEX Vám přináší jednoznačnou odpověď.
Samoležicí vinylové dílce TAJIMA DENIM SL prostě není pouze obyčejná vinylová podlaha. Je to styl, vkus, přesnost, vtip, lákadlo, skvělý příběh, pocit, kouzlo, sex-appeal. A jak se vypráví ten příběh? V tom Vám poradí videa uvedená pod článkem. Precizní japonská kvalita

si tentokrát podává ruku s riflovým příběhem, s džínovou láskou a s nadčasovým fenoménem DENIM.
   Můžete se ponořit do tohoto jedinečného konceptu podlahy, která s Vámi stárne, ale nešediví. Můžete se zamilovat stejně, jako my, když jsme čtvercové vinylové lamely poprvé vzali do ruky a položili je vedle sebe na zem. Vůně novoty i nostalgie, precizní přesnost, dokonalé zpracování, silný příběh.
   We love DENIM floor.


Video: Výrobní proces Tajima DENIM
Video: Jak s námi stárne Tajima DENIM?
Video k pokládce dílců Tajima SL

   Zejména video s tanečnicí na prostředním odkazu dokresluje pocit výjimečnosti, radosti a vypráví o setkání s legendou na pozadí zcela reálné situace.
   Pokud bychom tedy chtěli vsadit a tím zabodovat ve hře o prestiž, originalitu a zároveň prvotřídní kvalitu, sáhneme pro Tajima DENIM SL. A jak byste vsadili Vy?
   Dejte nám vědět třeba na FaceBooku u našeho seriálu RIFLE FOREVER!

Rifle FOREVER!
Načíst

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.