Akustické panely Vila Slabs / 110001 Ash
designové nástěnné akustické panely Vila / Slabs - design za dostupnou cenu - původní cena: 2 747 Kč/ks - doprodej
Popis produktu
Skladem je omezené množství. Produkt je v doprodeji na ověření.
Povrchová úprava panelů je vyrobena z přírodní dřevěné dýhy, je tedy možné, že se její struktura nebo barva bude lišit od ilustračních fotek či vzorků.
Dekory akustických nástěnných panelů Vila / Slabs se vyrábí z pravé dřevěné dýhy na MDF lištách a silného filcového podkladu. Vnesou do vašeho domova více pohodlí a zároveň příjemně podmanivý nádech intimity. Jejich poutavé dezény v několika odstínech úžasného přírodního charakteru tak vytváří nezaměnitelnou atmosféru. S panely působí místnost hlubší a větší díky jejich pruhovanému vzhledu. Místnost se díky umístění panelů na zeď stává útulnější, odhlučněná a zvukově příjemnější. Panely umí prokazatelně snížit decibely, i když jimi opatříte pouze část zdi nebo výklenek a podobně. Podrobnosti o tom, co Vila umí, se dočtete v našem katalogu>>.
Chcete vědět více?
Projděte si náš katalog Vila & Edge>>, kde se dočtete o tom, proč a jak udělat svůj domov perfektní s nástěnnými panely Vila a s unikátními vinylovými podlahami Edge 3v1 - Make Your home perfect!
Hlavní výhody:
- Optimální poměr cena/výkon
- Kvalitní dílenské zpracování
- Praktický rozměr
- Snadná manipulace
- Dlouhodobě funkční
Certifikace
FSC ™C185790: Použité dřevo je 100% ze zodpovědného lesního hospodářství (www.fsc.org)
Upozornění
Panely nejsou vhodné do vlhkého prostředí.
Podpora
Pro dotazy nebo více informací využijte chat nebo kontaktní formulář "zeptejte se nás".
Specifikace
| Dostupnost | Na ověření |
| Měrná jednotka | ks |
| Typ materiálu | akustický |
| Barva | béžová |
| Číslo barvy | 110001 |
| Dekor | dřevo |
| Materiál | dýha, MDF jádro, černý filc |
| Rozměry lamely | 2600 x 526 mm |
| Počet ks v bal. | 1 |
| Celková tloušťka | 22 mm |
| Hmotnost | 10,237 kg/m² |
| Reakce na oheň | Bfl-S1 |
| Vlastnosti | exkluzivní , eco-friendly |
| Zvuková pohltivost | Třída B, koeficient αw 0,80(MH) |
| Použití | pouze v interiéru , bytové i komerční účely |