Akustické panely Vila Slabs Metallic / 110015 Gold
designové nástěnné akustické panely Vila / Slabs Metallic - nevšední design v metalickém lesku - doprodej
Popis produktu
Skladem je omezené množství. Produkt je v doprodeji na ověření.
Dekory akustických nástěnných panelů Vila / Slabs Metallic se vyrábí z metalické folie na MDF lištách a silného filcového podkladu. Vnesou do vašeho domova více pohodlí a zároveň opulentní příjemně metalický nádech. Jejich poutavé dezény v několika odstínech drahých kovů tak vytváří nezaměnitelnou atmosféru. S panely působí místnost hlubší a větší díky jejich pruhovanému vzhledu. Místnost se díky umístění panelů na zeď stává útulnější, odhlučněná a zvukově příjemnější. Panely umí prokazatelně snížit decibely, i když jimi opatříte pouze část zdi nebo výklenek a podobně. Podrobnosti o tom, co Vila umí, se dočtete v našem katalogu>>.
Chcete vědět více?
Projděte si náš katalog Vila & Edge>>, kde se dočtete o tom, proč a jak udělat svůj domov perfektní s nástěnnými panely Vila a s unikátními vinylovými podlahami Edge 3v1 - Make Your home perfect!
Hlavní výhody:
- Optimální poměr cena/výkon
- Kvalitní dílenské zpracování
- Praktický rozměr
- Snadná manipulace
- Dlouhodobě funkční
Certifikace
FSC ™C185790: Použité dřevo je 100% ze zodpovědného lesního hospodářství (www.fsc.org)
Upozornění
Panely nejsou vhodné do vlhkého prostředí.
Podpora
Pro dotazy nebo více informací využijte chat nebo kontaktní formulář "zeptejte se nás".
Specifikace
| Dostupnost | Na ověření |
| Typ materiálu | akustický |
| Barva | hnědá |
| Číslo barvy | 110015 |
| Dekor | metalický |
| Materiál | folie, MDF jádro, černý filc |
| Rozměry lamely | 2600 x 526 mm |
| Počet ks v bal. | 1 |
| Celková tloušťka | 22 mm |
| Hmotnost | 10,237 kg/m² |
| Reakce na oheň | Bfl-S1 |
| Vlastnosti | exkluzivní , eco-friendly |
| Zvuková pohltivost | Třída B, koeficient αw 0,80(MH) |
| Použití | pouze v interiéru , bytové i komerční účely |